Všeobecná pravidla

CO SI S SEBOU VZÍT NA AKCI:
1. Vlastní, pokud možno nezavirovaný stroj, na kterém chcete odehrát + všechna ostatní periférie.
2. Vlastní prodlužovací kabel s dostatečným počtem zásuvek pro vaši osobní potřebu + jedná volná zásuvka pro připojení do hlavní sítě.
3. Každý tým minimálně 6port LANSWITCH. (Síťové kabely budou předem připraveny, není potřeba.)
4. Vlastní STEAM účet s originální kopií hry.
5. Pevné nervy a dobrou náladu!

CO SI S SEBOU NA AKCI URČITĚ NEBRAT !!!! :
1. Jakékoliv zbraně osobní potřeby (teleskop. obušek, boxer …), nedejbože pistoli.
2. Drogy! – nebudu tu teď mluvit jen o marihuaně, pokud si chcete zlepšovat náladu tímto prostředkem, konejte tak mimo areál konání akce. Předem upozorňujeme, že místo konání je pod ochranou našeho města a proto není vyloučená náhodná návštěva ochranných složek našeho skvělého státu. Jsme město chmele a piva a přímo za našimi / vašimi zády bude výčep se skvělým pivem, proto doufám že každý si min. jedno to pivo dá, ale hlavně doufáme, že si lidé stanoví svoje limity a nebude nutné někoho vyprovázet ven.
3. Nadměrně nervově labilní jedince – chceme si akci hlavně užít a pobavit se, nepotřebujeme aby tam 2 nebo více lidí začalo házet majetkem podniku / města. Pokud by se takto stalo, viz. bod č.3 druhá věta. Za chování svojich spoluhráčů si ručí zástupce svého týmu, pokud by nebyla možnost se poté normálně domluvit, budeme muset poprosit onen tým aby si sklidil svoje věci a opustili prostory, samozřejmě bez možnosti návratu startovného.

Vše bude ještě stručně zopakováno před začátkem hlavního turnaje.
Je dost možné, ne možné, ale určitě jsem nějaké věci vynechal, proto poprosím, pokud vás něco konkrétního zajímá, nebo máte návrhy apod. pište vše do komentářů zde pod tento příspěvek, kde vám na to může odpovědět kdokoliv z admin týmu.

KAŽDOPÁDNĚ BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠÍ ÚČAST A BUDEME JEN DOUFAT ŽE SE AKCE POVEDE A BUDE MÍT PATŘIČNÝ ÚSPĚCH.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Statistika návštěv

Shlednuté stránky

Shlednuté stránky|Odkazy |Specifické

  • Posledních 24 hodin: 0
  • Poslední týden: 0
  • Poslední měsíc: 0
  • Právě Online: 0
Los Angeles SEO

Chat

Your Shout

Kontakt:

Petr Šíbal

777933648

petrsibal@gmail.com